Selçukspor'da hakemlere tepki

 Selçukspor'da hakemlere tepki

Kadınhanı Belediyespor’a 4-0 mağlup olan Selçukspor'da hakemlere büyük öfke var

Konya Süper Amatör Lig’in 4.haftasında Selçukspor deplasmanda Saiteli Kadınhanı Belediyespor’a 4-0 mağlup oldu. Maç sonrası yaptığı açıklamada Selçukspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Yıldırım, hakemlere tepki gösterirken Kadınhanı Belediyespor maçını yöneten Rıdvan Top, Buğrahan Güler ve Hüseyin Çiğil triosunu bir daha maçlarında görmek istemediklerini söyledi.

Konya’da bazı art niyetli hakemlerin olduğunu belirten Yıldırım, “Biz mağlubiyete sesimizi yükseltmiyoruz. Hakem Rıdvan Top, Buğrahan Güler ve Hüseyin Çiğil’in sergilemiş olduğu hakem performansına sesimizi yükseltiyoruz. Saiteli Kadınhanı Belediyespor maçına biz 1 hafta boyunca hazırlandık. Hakemler sergiledikleri 90 dakikalık performansla 1 maçla  emeğimizi heba ediyorlar. Yazıktır, günahtır” dedi.

Rıdvan Top, Buğrahan Güler ve Hüseyin Çiğil’i maçlarında görmek istemediğini  açıklayan Hasan Yıldırım, “ Konya’da futbol camiasının emeklerini kimse heba edemez. Rıdvan Top, Buğrahan Güler ve Hüseyin Çiğil triosunu bir daha maçlarımızda görmek istemiyoruz. Buğrahan Güler, Bölgesel Amatör Lig’de maç yöneten hakem. Türk amatör futbolunu bekleyen tehlikenin önüne gerekli merciler geçmeliler. Gerekli mercilerin gerekeni yapacağını umuyorum” sözlerini kullandı.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın