Anadolu Selçukspor’da Alper Avcı resmi imzayı attı

Anadolu Selçukspor’da Alper Avcı  resmi imzayı attı

2016/2017 ve 2017/2018 futbol sezonlarında Konya Anadolu Selçukspor’da teknik direktörlük görevinde bulunan Alper Avcı yeniden göreve getirildi.

Resmi sözleşmeyi imzalayan teknik direktör Alper Avcı yuvaya döndüğü için mutlu olduğunu söyledi.

 Avcı: “Tanıdığım, bildiğim ve tekrar içinde bulunmaktan mutluluk duyduğum bir camiaya geri döndüm. Kısa süren ayrılığın ardınan burada olmak benim için bir gurur kaynağı. İnşallah hep birlikte bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Hedeflerimizde değişme yok. Oyuncularımızın gelişimine katkıda bulunarak, onları Atiker Konyaspor’a hazırlamak için elimizden geleni yapacağız. Geçtiğimiz sezon kadromuzda bulunan birçok oyuncunun üst liglerde forma giyiyor olması, Atiker Konyaspor A takım kadrosunda oyuncularımızın bulunması bizi mutlu ettiği kadar hırslandırıyorda. Daha fazla çalışıp daha çok oyuncu yetiştirmek için elimizden gelin çabayı ortaya koyacağız. Yuvaya tekrar dönmemde emeği bulunan tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Alper Avcı’nın ekibinde görev yapacak isimler ise şu şekilde..

Ertunga Kuşhan – Yardımcı Antrenör

Fatih Akturk - Atletik Performans - Analist

Can Durak - Atletik Performans - Analist

Çetin Kılıç - Scout

Alpaslan Uysal - Kaleci Antrenörü

Yorumlar
  1. Anadolu Selçukspor’da Alper Avcı  resmi imzayı attı
    avci 08.11.18 22:33

    merhaba alper hoca ben sahsim olarak altaya gitmene kizmistim nedeni su insanin bir hedefi olacak elbette ama sen anadoluda bir sezon gecirdin iyi ama sen bunu teptin ilk once kuluble konusacaksin goruslerini anlat gelecegine burdada karar verebilirdin konya Anadolu ptt 1 ligde olur biride 2 ligde olurdu bu olabilirdi bece soyle dusunelim 1 lig 2 lig 3 lig olarak kabul edelim oyuncu kendini dahada iyi gelistirir benim gorusum ama yonetimin gorusu ne bilmiyorum onlarin gorusune-de saygim sonsuzdur.slam.

Yorum Yapın