TSYD Konya üyelerine Medova'dan 'sağlık' indirimi

TSYD Konya üyelerine Medova'dan 'sağlık' indirimi

Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi, Özel Medova Hastanesi ile ‘sağlık’ protokolü imzaladı.

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez ile Medova Hastanesi İcra Kurulu Üyesi Dr. Seyit Karaca,TSYD üyeleri, eş ve çocukları ile anne ve babalarının sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için hazırlanan protokolü imzaladılar.

Medova Hastanesinde düzenlenen imza töreninde konuşan Medova Hastanesi İcra Kurulu Üyesi Dr.Seyit Karaca, kurum olarak basın mensuplarının yanında olduklarını belirterek, "Spor yazarlarının, spor muhabirlerinin kar kış, yağmur çamur demeden 7/24 saat çalışarak, sporun yayılması ve duyurulmasında ki özverili çalışmaları yadsınamaz. Ülkemizin spordaki başarılarını bizlere aktaran spor medyasına destek bizim için de bir onurdur. " dedi.

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez de, özel hastane kavramına yeni bir soluk getiren, Medova Hastanesi İcra Kurulu Üyesi Dr. Seyit Karaca'ya dernek üyeleri ve 1. derecede yakınları için sağlık indirim yaptıkları için teşekkür etti. Konuşmaların ardından sağlık indirimi protokolü, Dr. Seyit Karaca ve Murat Dönmez tarafından imzalanırken, Dernek Başkanı Dönmez, Medova Hastanesi İcra KuruluÜyesi Dr. Seyit Karaca'ya günün anısına bir plaket takdim etti.

İmza töreninde TSYD Konya Şubesi 2. Başkanı Tolga Durmaz, Genel Sekreter Selahattin Akçakaya,Muhasip Mürsel Çetin ve üye Burak Taşpınar da hazır bulundu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın