Mücahit Umut: Şampiyonluğa sevinemedik

Mücahit Umut: Şampiyonluğa sevinemedik


Meram Kara Kartallar U15 takımı Mücahit Umut, U15 Ligi B Grubunda şampiyon olmalarına Çatalhüyük Çumra Belediyespor maçındaki performanstan memnun olmadığını söyledi
 
Necdet Erben U15 Ligi'nde B Grubunda yer alan Meram Kara Kartallar, grubun son maçında Çatalhüyük Çumra Belediyespor ile karşılaştı. Siyah-beyazlılar üstün oyununa rağmen rakibine gol atma başarısı gösteremedi. İl Finallerini önceki hafta garantileyen Meram Kara Kartallar, Yeşilyurtspor'un Telekomspor'u mağlup etmesiyle de grubu şampiyon olarak tamamladı.
Şampiyonlukla ilgili konuşan U15 takımı antrenörü Mücahit Umut, "Çumra karşısında gerçekten takımımı tanıyamadım diyebilirim. Kapanan rakip karşısında oyuncularımız ne yapacağını bilemedi ve bu da beni üzdü. Yaptığımız antrenmanların bu maçta etkisini görememek bir antrenör açısından gerçekten üzücü. Evet şampiyon olduk ama bizim hedefimiz burada yaşayacağımız şampiyonluk değil. Biz önce il birinciliğini alıp daha sonra bölge ve ardından da Türkiye finallerine gitmek istiyoruz. Bunun için kendimizi geliştirmemiz lazım. Özeleştiri yapacak olursak Çumra karşısındaki oyunumuzla bunu yapmak daha zor olacak. Bu yüzden daha çok çalışacağız. Çalışarak inşallah hedeflerimizi yerine getirmek istiyoruz. Kara Kartallar başarılarıyla marka haline geldi. Bu kulübün antrenörü ve oyuncuları olarak marka değerimizi yükseltmek için elimizden geleni yapacağız." ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın