Faysal Bayramoğlu, Akören Kültür ve Ilgın Belediyespor maçlarını değerlendirdi

Faysal  Bayramoğlu, Akören Kültür ve Ilgın Belediyespor maçlarını değerlendirdi

Meram Kara Kartallar teknik direktörü Faysal Bayramoğlu, geçtiğimiz hafta sonu oynanan Akören Kültürspor maçını ve çarşamba günü oynanan erteleme maçı Ilgın Belediyespor müsabakalarını değerlendirdi.

Konya Süper Amatör Kümede hafta sonu Akören Kültürspor, dün de Ilgın Belediyespor'la karşılaşan Meram Kara Kartallar'da teknik direktör Faysal Bayramoğlu, iki maçı değerlendirdi.

Bayramoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "İki maçta bizim için zor oldu. Akören Kültürspor çok gel-gitli bir maçtı. Öne geçtik, geriye düştük, tekrar öne geçtik ama son dakikada yediğimiz golle rakip tekrar beraberliği yakaladı. Oyuncularım iyi oyunlarını üç puanla taçlandırmak istedikleri için iyi baskı kurdu ve tekrar gol atarak deplasmandan üç puanı söküp aldı. Ilgın Belediyespor maçı ise bu galibiyetin anlam kazanması adına önemli bir maçtı. Galibiyet alarak iki haftada alacağımız altı puanla önemli bir avantaj alacaktık ancak maçın henüz ilk dakikalarında penaltı olmadığını düşündüğüm bir penaltıyla mücadeleyi kaybettik. Her iki maçta da oyuncularımız iyi bir mücadele ortaya koydu ancak hakemlerin iki maçta da faktörü olduğunu düşünüyorum. Akören Kültürspor maçında profesyonel liglerde bile uygulanmayan altı saniye kuralı uygulandı. Yıllardır görülmeyen kural nedense bizim maçımızda uygulandı. Yine Ilgın Belediyespor maçında oyuncumuzun eli kapalıyken top çarptı hakem penaltı verdi. Rakip kaleye yaklaşma çabalarımız faulle durduruldu ancak hakem arkadaşlar faulleri görmedi. Hiçbir hakemin art niyetli olduğunu düşünmüyorum ancak onları daha dikkatli olmaya davet
ediyorum." ifadelerini kullandı.

Gölyazı Belediyespor maçıyla ilgili de konuşan Faysal Bayramoğlu, "Gölyazı yetenekli oyunculara sahip bir takım. Biz de genç bir takımız. Onlar yeteneklerini kullanmaya çalışacak biz de genç olmanın avantajını kullanmaya çalışacağız. Bu noktada biz ligde en iyi mücadele veren takımlardan birisiyiz diye düşünüyorum. Mücadelemizi sahaya yansıtarak kazanmak adına sahada olacağız." dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın