E. Y. Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, ' Atiker Konyaspor Başkanı’na ve yönetimine teşekkür ediyorum'

 E. Y. Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, ' Atiker Konyaspor Başkanı’na ve yönetimine teşekkür ediyorum'

Atiker Konyaspor'un, Evkur Yeni Malatyaspor ile oynadığı 21. hafta maçı öncesinde Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, E.Y. Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ve yönetimini yemekte ağırladı.

Büyükşehir Belediye Stadyumu’munda bulunan kulüp binasında düzenlenen yemekten sonra konuşan İkinci Başkan Selçuk Aksoy, Anadolu takımlarının daha iyi yerlere gelmesi gerektiğinin altını çizerek sözlerine şöyle devam etti: "Öncelikle Malatyaspor’a, Sayın Başkan’a ve yönetimine hoş geldiniz diyoruz. Anadolu’muzun güzide kulüplerinden bir tanesi de Malatyaspor. Doğru işler yapıldığı zaman, takımlar doğru yönetildiği zaman ligde başarıların geleceğini gösteren kulüplerimizden bir tanesi. Malatyaspor’a da başarılar diliyoruz. İnşallah ilerleyen yıllarda ligde üst sıralardaki köklü kulüplerden olacağız hem Konyaspor hem Malatyaspor olarak. Buraya gelip davetimize icabet ettiklerinden dolayı teşekkür ediyoruz kendilerine."

Konyaspor yönetimininin davetinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, “Öncelikle Atiker Konyaspor Başkanı’na, yönetimine çok teşekkür ediyoruz. Bugün burada yemekte bizi çok güzel ağırladılar. Futbolun güzel yanları bunlar, burada maç öncesinde dostluk, birlik, beraberlik içerisinde bir araya geliniyor. Bu, Anadolu kültürünü yansıtan bir durum. Anadolu takımlarının zirveyi zorlaması lazım. Başkan’ın da dediği gibi doğru yönetilirse Anadolu takımları zaten zirveyi zorlayacaktır. Bu anlamda ben Konyaspor’u da tebrik ediyorum. Daha önce Avrupa Ligi’nde oynamış, Türkiye Kupası’nı almış ve burada çok güzel bir stadı var. Taraftarının takıma sahip çıkması da çok önemli. Kendilerini tebrik ediyorum, kutluyorum. Tekrar Atiker Konyaspor Başkanı’na ve yönetimine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Oldukça samimi bir ortamda yenen yemek sonrasında Hilmi Kulluk, Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek'e maçın anısına tablo ve çeşitli hediyeler takdim etti. Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek de Hilmi Kulluk’a Malatya kayısısı hediye etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

-->