Taşkentspor'da Ahmet Şanlı güven tazeledi

Taşkentspor'da Ahmet Şanlı güven tazeledi

Konya’nın amatör kulüplerinden Taşkentspor’da olağan genel kurulu yapıldı. Mevcut başkan Ahmet Şanlı, yeniden başkanlığa seçilirken, güven tazeledi

Futbol, bisiklet, judo ve halter branşlarında faaliyetlerini sürdüren Taşkentspor kulübü olağan genel kurulu toplantısı kulüp binasında gerçekleştirildi. Yapılan genel kurul seçimi sonrası mevcut başkan Ahmet Şanlı, yeniden başkanlığa seçilirken, güven tazeledi.

Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu. Ahmet şanlı (Başkan) Hüseyin Eşgin, Abdullah Şanlı, Doğan Cömert ve Mustafa Şar. 

Başkan Ahmet Şanlı, “Taşkent spor olarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi spor yaptırmak amacıyla 4 ayrı branşta hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Futbolda 1. Amatör Küme’de, bisiklette ise gençler, Yıldızlar A ve B kategorilerinde ülke genelindeki yarışlarda Konya’mızı en iyi şekilde temsil etmekteyiz. Ayrıca halter ve judo takımlarımızın Türkiye şampiyonalarındaki başarıları takdir topluyor. Elde ettiğimiz başarılarla ise de Milli takımlara sporcu vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Taşkentspor’a her zaman maddi ve manevi desteğini esirgemeyen hemşehrimiz ve Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a sporcularım ve kulübüm adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın