Üniversiteler Arası Kick Boks Şampiyonasına Konya Damgası

Üniversiteler Arası Kick Boks Şampiyonasına Konya Damgası

Üniversiteler Arası Türkiye Kick Boks Şampiyonası 12-17 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi

Üniversiteler Arası Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Konya’dan Selçuk Üniversitesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi mücadele etti. Kafile başkanlığını Prof. Dr. Yalçın Kaya’nın, Takım Antrenörlüğünü de Milli Takım teknik direktörüMehmet Güçlü’nün yaptığı takımlarımız şampiyonaya damga vururken Selçuk Üniversitesi takım olarak 3.lük kupasının ve bayanlarda 2.lik kupasının, Necmettin Erbakan Üniversitesi ise Bayanlarda takım olarak 3.lük kupasının sahibi oldular.

Necmettin Erbakan Üniversitesi sporcularından Esra Atik 52 kilo K1 üçüncü, Şerife Demirbaş 60 kilo KL birinci, Beyza Çelik ise 65 kiloda KL üçüncü oldular.

Selçuk Üniversitesi sporcularımızdan ise dereceye giren sporcuları şu şekilde oluştu; Ö.Faruk Gençkan 67 kilo k-1 birinci, Nursema Karacan Kicklight 65 kilo birinci, Sabriye Gür K-1 70 kilo ikinci, Sibel Demir K-1 +70 kilo ikinci, Emre Tuncel Kicklight +94 kilo ikinci, M.Ali Mutluer 60 kilo k-1 üçüncü, Özge Gündoğdu Kicklight +70 kilo üçüncü, Mehmet Karagöz K-1 +91 kilo üçüncü,  Gülsüm Acar Point Fight 50 kilo üçüncü, Dilay İlkdoğan Point Fight +70 kilo üçüncü.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın