Başkan ve Yönetim, Anadolu Selçukluyu rehabilite ediyor

Başkan ve Yönetim, Anadolu Selçukluyu rehabilite ediyor

Anadolu Selçukspor'da bugün gerçekleştirilen antrenman öncesinde Kulüp Başkanı Zahir Renklibay ve 2. Başkan Okay Tınkır futbolcular ile bir toplantı yaptı.
 
Kulüp Başkanı Zahir Renklibay, lige tutunma adına hiçbir şey kaybetmediklerini söylerken: “Siz önce Manisa deplasmanında ardından iç sahada Pendikspor maçında bu ligden düşmeyeceğinizi ve sonuna kadar mücadele edeceğini gösterdiniz. Artık o maçlar geride kaldı. Önümüzde bir Bandırmaspor maçı var. Bu bizim için çok büyük önem taşıyan bir karşılaşma. Bu maçtan ben kesinlikle galip geleceğimizi ümit ediyorum ve buna da gerçekten inanıyorum. Siz bu işin üstesinden geleceksiniz. Bu takımı ligde bırakacaksınız. Kulübümüz üzerinden sürekli spekülasyonlar yapılıyor. Farklı konuşmalar gerçekleşiyor. Önümüzdeki süreçte neyin olacağını hepimiz birlikte göreceğiz. Hiçbir şekilde kulübümüzün isminin malzeme edilmesini istemiyoruz. Sizler teknik ekibimiz ve futbolcularımız tüm bu söylentilere kulaklarınızı tıkamak zorundasınız. Hepimiz işimize odaklanacağız, sahada futbolumuzu oynayacağız. Bizim işimiz sahaya çıkıp aslanlar gibi mücadele etmek, kendimizi ispatlamak. Ondan sonra elbette ki bizim de konuşacağımız şeyler olacak. Ama şimdi işimizi yapma zamanı. Bandırmaspor maçı için sizlere inanıyoruz, güveniyoruz ve yönetim kurulu olarak gereken tüm desteği vereceğiz. Yaşanan tüm spekülasyonlara, söylentilere kapılarınızı kapatmanızı, kulaklarınızı tıkamanızı ve sadece oynayacağınız maçımıza odaklanmanızı istiyorum. Bandırmaspor'u deplasmanda yenip buraya galip olarak döneceğiz. Size her zaman güvendik, güvenmeye de devam edeceğiz” dedi.
 
2. Başkan Okay Tınkır ise futbolculara hitaben yaptığı konuşmada : “Sayın başkanımız çok güzel ifade ettiler. Yapılan açıklamaların kamuoyuna farklı şekilde lanse edilmesinden dolayı hak etmediğimiz günler geçirdik. Göreve geldiğimizden bu yana hep sizlerle beraber olmaya çalıştık. Burada tek hedefimiz var ve bu olayları profesyonelce düşünmeniz gerekiyor. Kulübümüz dışındaki tüm gelişmelere kapılarımızı kapatacağız. Sahada sadece işimizi yapmaya odaklanacağız. Bu kulübü kapatma gibi bir lüksümüz olamaz. Kulübümüzü hak ettiği yerde tutacağız ve hep beraber bunun mücadelesini vereceğiz” ifadelerini kullandı.


 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın