Dağcılar Konya'da buluştu

Dağcılar Konya'da buluştu

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından her yıl gerçekleştirilen İl Temsilcileri Koordinasyon Toplantısı'na bu yıl Konya İl Temsilciliği ev sahipliği yaptı. DSİ Tesislerinde gerçekleştirilen programa Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Ersan Başar ve 81 ilin temsilcileri katıldı.

 Bu tür toplantıları her yıl yaptıklarını ifade eden Federasyon Başkanı Ersan Başar, "İl temsilcilerimizle Konya'da birayaya geldik.Temsilcilerimiz ile şehirlerinde yer alan kulüp faaliyetlerini ve federasyonun yaptığı çalışmaları konuştuğumuz bu toplantı için Konya'da bulunmaktan çok memnunuz. Toplantımızda yönetim kurulu üyelerimiz ve temsilcilerimizle 2019 yılında yapacağımız faaliyetler ve mevzuatta oluşan yenilikler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Konya'da ilk kez gerçekleştirdiğimiz toplantı organizasyonunda kusursuz bir şekilde bizleri ağırlayan Konya İl Temsilcimiz Hüseyin
Turan ve ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.

Konya'nın ova imajının çok ötesinde güzel dağlara ve trekking rotalarına sahip olduğunu ifade eden Başar, "Konya'da dağcılık faaliyetlerine gönül veren birçok kulübümüz ve sporcumuz yer alıyor. Konya merkezi konumu sayesinde de diğer illerdeki faliyetlere de destek oluyor. Bu noktadan hareketle Konya İl Temsilcimiz Hüseyin Turan ve ekibiyle daha sık istişarelerde bulunarak, Konya dağcılığını daha da ileri noktalara taşımaya gayret edeceğiz" diye konuştu.

 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın