Konyaspor Aziz Bekir ile anlaşma sağladı

Konyaspor Aziz Bekir ile anlaşma sağladı

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Konyaspor Aziz Bekir ile anlaşma sağladı.

Daha önce Konyaspor'da çeşitli görevlerde bulunan baş antrenör Aziz Bekir, bu hafta oynanacak Yeni Mamakspor müsabakasında takımın başında olacak.


Büyükşehir Belediye Stadyumu Basın Toplantı Salonunda gerçekleşen ve idari menajer Hüseyin Bilgin ile baş antrenör Aziz Bekir’in katıldığı törende resmi imzalar atıldı.

İmza töreni sonrası konuşan baş antrenör Aziz Bekir “ Hakikaten çok mutluyum. Çünkü; yuvaya geri döndüm diye düşünüyorum ve öyle hissediyorum. Hem bu camiayla hem de bu kulüpte çalışanlarla kendimi tek ve bir hissediyordum şimdi de aynı duygular içerisindeyim. Önümüzdeki günlerde çok önemli iki maçımız olacak. İnşallah onları en iyi şekilde sonuçlandırıp çok kısa bir süre içerisinde, play-off’a girmeyi planlıyoruz. İnsan kendisine ne kadar da büyük bir baskı yaratmak istemese de muhakkak Konyaspor’a yakışan hem son iki maçta hem de play-off’ta oynayacağımız maçlarda iyi oynayıp evelallah herkesi şaşırtmaya niyetimiz var, şampiyonluk niyetimiz var, inşallah da olur” şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın