BLAZER CEKET MODASI

BLAZER CEKET MODASI

BLAZER CEKET MODASI


Ceketler, günümüzde kullanım alanını oldukça genişletmiş durumdadır. Pek çok çeşidi ve modeli ile kullanımdadırlar.
Blazer ceket; 19. Yüzyıl civarında, İngiltere’de donanma tarafından resmi askeri kıyafet olarak kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde hala yerini koruyan bu ceket, erkek giyiminde bir olmazsa olmaz olarak görülmektedir.
Blazer ceket cep kısımlarının üzerinde bir arma mevcuttur ve ceket üzerinde metal düğmeler kullanılmıştır. Bunlar ceketin sportif bir hava kazanmasına neden olmuştur.
Blazer ceket kot pantolon ile kombine ederek sporlaştırabilir, klasik pantolonlar ile de şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

BLAZER CEKET İÇİN İDEAL ADRES
Blazer ceket kombin olasılıkları oldukça geniştir. Kot pantolonlar ile sporlaşan ceket, dökümlü bol paçalar ile klas bir görünüşe büründürülebilir.
Laciverti popülerite gösteren blazer ceket, renk kombini konusunda da oldukça çeşitli kombinlere sahiptir.
Coulfate, bu çeşit karmaşıklığını sizin yerinize hallediyor. Ceket ile oluşturmak istediğiniz tarzı, profesyonel stilistler sizin yerinize düşünüp oluşturmuş olabilirler bile. Hala aklınıza yatan kombini bulamadıysanız, Coulfate sitesinin size atadığı özel stilist ile ceket modanızı yaratmaya başlayabilirsiniz. Bunun için https://www.coulfate.com/ceket adresine tıklamanız yeterli olacaktır.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın