Meram Kara Kartallar Türkiye finallerinde

Meram Kara Kartallar Türkiye finallerinde

 
U15 finalleri ikinci kademesinde Meram Kara Kartallar şampiyon olarak Türkiye finallerine yükselmeye hak kazandı. Meram Kara Kartallar Türkiye şampiyonluğu mücadelesi verecek
 
Altyapılarda başarılarıyla söz ettiren Meram Kara Kartallar takımı U15 grubunda Türkiye finallerine yükseldi. Birinci kademe maçlarında şampiyon olarak ikinci kademeye yükselen siyah-beyazlılar Afyonkarahisar’da oynanan ikinci kademede de Marmaris 1923’ü 3-1 yendi. İkinci rakibi Denizli Yeşilköyspor’la 1-1 berabere kalan Meram Kara Kartallar finalde Ankara Yaşamkentspor’u da 3-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Meram Kara Kartallar dört takımın yer aldığı finallerde Türkiye şampiyonluğu mücadelesi verecek.
Meram Kara Kartallar Kulüp İkinci Başkanı Mehmet Loraslı, “Afyon’da oyuncularımız iyi bir oyun sergileyerek rakipleri karşısında üstünlük sağlamayı başardı ve Türkiye Finallerine çıkmaya hak kazandılar. Öncelikli Mücahit hocamızı ve oyuncularımızı tebrik ediyorum. Onların başarısı Meram Kara Kartallar markasının basamak atlaması adına önemliydi. Türkiye finallerine çıktık diye işimiz bitmedi. Meram Kara Kartallar’da hedef her zaman Türkiye şampiyonluğudur. Oyuncularımız şimdi de Türkiye şampiyonluğu için mücadele edecek. Bunu geçtiğimiz yıl başardık inşallah bu yıl da başaracağız. Geçen yıl amatör kulüpler sıralamasında 4. sıradaydık bu yıl U16 ve U14 gruplarımızın da Türkiye finallerinde yer almasıyla 1. sıraya çıkacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın