Kasımpaşa'da Konyaspor maçı öncesi Mustafa Denizli şoku!

Kasımpaşa'da Konyaspor maçı öncesi Mustafa Denizli şoku!

İstanbul ekibinin teknik direktörü Mustafa Denizli istifa ettiğini açıkladı.

Mustafa Denizli yaptığı açıklama ile istifa ettiğini duyurdu. Açıklama şu şekilde:
Bu sezon görev yaptığım Kasımpaşaspor camiasında büyük hedefler koyduğumuz, Süper Lig yarışında, ikinci devre itibarı ile düşündüklerimizi gerçekleştiremediğimiz bir noktadayız. Bu durum başta şahsım olmak üzere, takımımda ve yönetimimizde olumsuz bir psikolojik ortamın oluşmasına sebebiyet vermiştir. Bütün kariyerim süresince, hep büyük düşünerek hedeflerimi gerçekleştirdim. Ve hayatımda ilk defa koyduğum hedefin, sonuç ile bağdaşmadığına büyük bir üzüntüyle tanıklık ediyorum. Hiçbir başarı veya başarısızlık sana güvenen ve yol arkadaşın olan yönetim, taraftar idari ve teknik yardımcılarım tüm kulüp çalışanlarım ile kurduğum iyi ilişkilerin zedelenmesine sebebiyet vermemeli.

Dolayısıyla bu iyi ilişkiler çerçevesinde görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum.

Bu süreçte benimle birlikte yol alan başta Sayın Başkanımız, yönetim kurulumuz, idari ve teknik kadrolarımız, taraftarlarımız, tüm kulüp çalışanlarımıza ve elbette futbolcularıma teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla, Mustafa Denizli


KONYASPOR MAÇINA TAKIMI  İLYAS ÖZTÜRK VE ERKAN ÇOKER HAZIRLAYACAK
Kasımpaşa kulübü'de yaptığı açıklama ile Denizli'ye teşekkür etti.

Ayrıca teknik kadroda yer alan antrenörler İlyas Öztürk ve Erkan Çoker'in sezon sonuna kadar A Takımı çalıştıracakları ve son iki resmi maçta Teknik Sorumlu olarak görev alacakları ifade edildi.

Kasımpaşa Konyaspor maçına bu ikili  tarafınan hazırlanacak.

 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın