Selçuk Aksoy: 'Sezonu hedeflediğimiz noktada bitiriyoruz'

Selçuk Aksoy: 'Sezonu hedeflediğimiz noktada bitiriyoruz'

Konyaspor Kulübü 2. başkanı Selçuk Aksoy  açıklamalarda bulundu.
 
Selçuk Aksoy ligi sezon başında hedefledikleri noktada tamamlamak istediklerini bunun için bir galibiyete ihtiyaçları olduğun kaydederken : “Ligdeki sıralamamız bizim için Kasımpaşa deplasmanından puan almamız önemliydi. Kasımpaşa deplasmanında galip gelebilsek beşinciliğe doğru giden bir adımımız olabilirdi ama olmadı. Artık ligi en iyi yerde bitirmeye çalışacağız. Önümüzdeki hafta Akhisar Belediyespor ile sezonun son maçını kendi evimizde oynayacağız. İnşallah oradan da galibiyetle dönersek ligi sezon başı hedeflediğimiz noktada bitirmiş olacağız. Daha iyi yerler olabilir miydi? Evet olabilirdi ama 11 hafta süren kazanamamanın etkisiyle artık ligi ilk 7 içinde bitiririz diye ümit ediyorum. Artık önümüzdeki sezon hedeflerimizi daha ileriye doğrultarak Avrupa yolunda iyi bir Konyaspor izlettiririz taraftarlarımıza diye ümit ediyorum” dedi.
 
TRAORE VE FOFANA İLE GÖRÜŞMELER SEZON SONUNDA
Sezonun tamamlanmasının ardından teknik heyet ile yapılacak görüşmelerle transfer çalışmalarına başlayacaklarını kaydeden 2. başkan Selçuk Aksoy: “Traore ve Fofana’nın sözleşmeleri bitiyor. Akhisar maçının ardından görüşmelerimiz başlayacak. Transfer çalışmalarımızı başlatacağız. Teknik direktörümüz ile de toplantılarımızı yapacağız.  Planlamalar doğrultusunda, teknik heyetin istekleri doğrultusunda biz yönetim olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” ifadelerini kulandı.
 
Konspor/Selahattin Akçakaya

 
Yorumlar
 1. Selçuk Aksoy: 'Sezonu hedeflediğimiz noktada bitiriyoruz'
  yordunuz be abi 20.05.19 16:45

  transfer, sezon bitmeden scood ekibinin araştırma ve izlemelerinin ardından, futbolcunun kulubü ile kontak kurulur, kulub ile anlaştıktan sonra futbolcu ile görüşülür. bu süreç lig bitmeden yapılır, lig bitimi ile yeni transferler kampın en başından katılır. futbolcunun kondisyon, maç eksiği veya gençler için eksik tarafı varsa, kamptan mümkün oldugunca erken katılması istenerek gerekli taktik çalışmaları yaptırılır. dünyada bu böyledir. bizde ise kamp başlar transfer başlar, kamp biter yeni transferler hala gelmez, lig başlar gelen futbolcu 6 8 hafta alışma süreci diye oynatılmaz. amerika neden yeniden keşfedilmeye çalışılır anlamıyorum.

 2. Selçuk Aksoy: 'Sezonu hedeflediğimiz noktada bitiriyoruz'
  yordunuz be abi 20.05.19 16:53

  transfer, transfer tamam yapılmalı ama önce kendi altyapımızdaki oyunculara bakılmalı, olmazsa dış tranfere bakılmalı. uefaya gidecez diye kulubü borç batagına sokmamalı. hatta bana kalırsa transfer yapılmamalı mevcut kadrodan yatabare, jahoviç, traore, ali çamdalı, openasenko, ali turan, ferhat belki bir iki daha göndermek en iyi transfer olur. oynatın gençleri. biz yatabare jahoviçte ısrar edinciye kadar erdon daci ve mücahiti oynatsaydık daha verim çok alırdık, atamıyorlar deniyor ya yatabare atıyormu mücahitte, erdon da atamasın en aından tecrübe kazanır.

 3. Selçuk Aksoy: 'Sezonu hedeflediğimiz noktada bitiriyoruz'
  yordunuz be abi 20.05.19 16:59

  bir yönetimde çıkıp transfer yapmıyoruz gençleri oynatacaz desin, gidip ayaklarını aslında başka yeri öpeceğim, oynatın kardeşim neden korkuyorsunuz, en fazla bir iki sezon 2. ligde oynarız, düşmediğimiz yermi. yeni ajaks olacagız deyin sizi desteklemeyen ya futbolu bilmiyordur ya konyayı sevmiyordur. genç yetenekli çocuk kaynıyor türkiye oynatın şunları kardeşim, manisalarda çok ardalar yetişiyor bulun bunları ya, bu sizin göreviniz ama görevinizi yapmıyorsunuz.

Yorum Yapın