Aykut Kocaman'ın selamı var!

Aykut Kocaman'ın selamı var!


Atiker Konyaspor'un teknik patronu Aykut Kocaman, milli maç nedeniyle geldiği Konya'da KONTV'ye özel açıklamalar yaptı.

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın kızının nikah törenine katılan Kocaman, genç çiftleri "Huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum" diyerek, tebrik etti.

Milli Takıma başarılar dileyen Kocaman, Fransa maçının, ülke futbolunun geleceğini önemli ölçüde etkileyecek maçlardan bir tanesi gibi gözüktüğünü belirtti.
 "Stadyumda yönetim kuruluyla da bir araya gelip, önümüzdeki sezonla ilgili zaten yapmış olduğumuz değerlendirmeleri tekrar bir gözden geçirme şansı bulacağız" diyerek, önümüzdeki sezon  için düğmeye basıldığını duyurdu.
Yeşil Beyazlı taraftarların transfer beklentisi içinde olmasıyla ilgili hatırlatmayla ilgili ise Kocaman, şu ifadelere yer verdi:

"Bir kaç şey söylemiştim ama sessizlik olması çok doğal, normal bir şey değil. Ancak taraftarın da hani bu konuda bir şeyler konuşabilmek için kendince bir takım şeyler aradığının farkındayım. Her taraftar grubu için sadece Konyaspor için değil. Bu dönemler öyle dönemler ama öbür taraftan da sıkıntılarımız belli. Söylemeye çalıştım sürekli. Beklentilerimiz belli, beklentilerimizi derken her tarafı kastediyorum; taraftar açısından da kulüp açısından da. Aynı zamanda yapacaklarımız da belli. Adım adım yapmamız gerekenleri yapacağız. Bence aldanmasınlar taraftarlarımız. Çünkü, ciddi bir sirkülasyon olacağı gözüküyor takımda. Hem giden oyuncularla beraber. Ne kadar başarılı olunur bilemiyorum hem de gelen oyuncularla beraber. Ciddi bir sirkülasyon olacak gibi gözüküyor. Umarım başarırız ama şunu söyleyebilirim; ne karar arasında kalırsak kalalım, geçen sezondan daha iyi olma ihtimali çok daha fazla gözüküyor. Umarım yanılmayız. Daha evvelki pek çok yaptığım tahminde yanılmama tarafı daha fazla oluyor. Umarımm bu sefer de yanılmayız. Çok teşekkür ederim. Bu vesileyle bütün Konyaspor'a selamlar..." ifadelerine yer verdi.
Yorumlar
  1. Aykut Kocaman'ın selamı var!
    konyalı 10.06.19 16:32

    aleyküm selam hocam

Yorum Yapın