Fenerbahçe Kayserispor ile anlaşmaya çok yakın

Fenerbahçe Kayserispor ile anlaşmaya çok yakın

Fenerbahçe, Deniz Türüç için İstikbal Mobilya Kayserispor ile büyük oranda anlaştı. Sarı lacivertliler, bir miktar bonservis bedelinin yanı sıra oyuncu takasıyla bu transferi tamamlamayı amaçlıyor.

Fenerbahçe, Deniz Türüç transferinde mutlu sona yaklaştı. Sarı lacivertliler, 26 yaşındaki futbolcu için İstikbal Mobilya Kayserispor ile yapılan görüşmelerde prensipte anlaştı.

İlk seçenek başarılı orta saha için bir miktar para artı takas yoluyla bu transferi sonuçlandırmak. Alper Potuk ihtimali hala masada dururken, bu futbolcunun yılda 2 milyon avrodan 3 yıllık sözleşmesinin bulunması, takasın gerçekleşmesi önündeki en büyük engel.

Sarı lacivertlilerin Alper'in maaşının bir kısmını ödemesi durumunda gelişme yaşanabilir. Bir diğer seçenek ise Ferdi Kadıoğlu, Barış Alıcı gibi isimlerin Kayseri temsilcisine kiralanması.

Futbolcu takası konusunda anlaşılamaması durumunda bu transferin bonservis bedeliyle noktalanması da değerlendiriliyor.

İki kulübün başkanının Deniz'in transferi için büyük oranda anlaştığı öğrenildi. Hem Fenerbahçe hem de İstikbal Mobilya Kayserispor bu transferi bir an önce netleştirerek, kadro planlamasında önünü görmeyi amaçlıyor.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın