Konyaspor'dan Başkan Altay'a teşekkür

Konyaspor'dan Başkan Altay'a teşekkür

Konyaspor Kulübü, Kayacık Tesisleri ve Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda yapılan çalışmalardan ötürü Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a teşekkür etti

Konyaspor'dan yapılan açıklama şu şekilde:

"Kayacık tesislerimizde bir süreden beri devam eden yoğun çalışma temposuna Büyükşehir Belediyemizden büyük destek geldi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’ın talimatları doğrultusunda alttan ısıtmalı yeni kapalı sahamızın çimleri kaldırıldı, yüzeyi temizlendi. Kısa süre içinde yeni çimlerin serilmesiyle birlikte sahamız, diğer sahalarımızdaki çimlerin bakımlarının yapılmasıyla birlikte yeni sezona hazır hale getirilecek.

Diğer taraftan, Konya Büyükşehir Belediyemiz, stadyumumuzun yıpranan ve kullanıma elverişsiz hale gelen çimleri de değiştirdi. Stadyumumuz bu çalışmalarla birlikte zemin açısından Türkiye’nin en iyi stadyumlarından biri haline geldi. Hem Kayacık tesislerimizde hem de Stadyumumuzda gerçekleşen çalışmalar için başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay olmak üzere, Park ve Bahçeler Daire Başkanı Murat Can ve çalışma arkadaşlarına kulübümüz ve camiamız adına teşekkür ediyoruz"denildi.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın