Son haftalara kalmadan bu işi bitirmek istiyoruz...

Son haftalara kalmadan bu işi bitirmek istiyoruz...

Konya Anadolu Selçukspor Teknik Direktörü Abdurraman Baysangur: “Biz ekip olarak ligde kalacağımıza inanıyoruz ve son haftalara kalmadan bu işi bitirmek istiyoruz” dedi.

 
İç sahada oynadığı ve golsüz beraberlikle tamamladığı Menemen Belediyespor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulunan Baysangur: “Oynanan oyundan ve mücadelen memnunum. Ama gol yollarında gerekli hamleleri yapamıyoruz. Fakat biz ekip olarak ligde kalacağımıza inanıyoruz. Ve son haftalara kalmadan bu işi bitirmek istiyoruz” dedi.
 
Sözlerine oyuncularına teşekkür ederek başlayan Baysangur: “Oynanan oyun ve kazanma azmi çok iyiydi. Ligin ikinci yarısı için söylemek gerekirse iç sahada henüz üç puanla tanışamadık.  Bu gün bu şanssızlığımız kırmak için sahaya çıktık ve oyuna da iyi başladık. Baktığınız zaman oyunun başından sonuna kadar kazanmak adına mücadele ettik ve istediğimizi gösterdik. Daha maçın ilk yarısında iki tane net pozisyonumuz var. Diğer maçlarda olduğu gibi oyunu kontrol altında tutmamıza rağmen sonuca gitmekte zorlandık. Gol bölgelerinde etkili olamadık. Baktığımız zaman puanları birer birer topluyoruz. Üç puan alıp kendimize gelmek, rahatlamak istiyoruz. Bunun için çok uğraş veriyoruz. Elbette ki oyun içinde bizimde hatalarımız oluyor. Ancak oyunun bütününde hakimiyet bizde. İstediklerini yapan, rakibe pozisyon vermeyen bir takım pozisyonu oluşturduk.  Ancak artık futbol şansımızın da yanımızda olmasını bekliyoruz. Futbolcularımın oyunundan ve mücadelesinden memnunum. Fakat bu oyunu sonuca yansıtmak adına biraz daha dikkatli olmalıyız. Gol vuruşlarında özen göstermeliyiz. Bunun için çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz. Karşılaşmada iki oyuncumuz cezası bir oyuncumuzda sakatlığı nedeniyle oynayamadı. Oynayan arkadaşlarımız onların eksikliğini hissettirmedi. Biz takım olarak ligde kalacağımıza inanıyoruz. Oynadığımız her takım maçtan sonra bizim ligin burasında olmamıza şaşırıyor. Olumlu görüşleri bizi mutlu ediyor. Ama yine de bulunduğumuz yerden tedirginiz. Son haftalara kalmadan bu işi bitirmek istiyoruz” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın