Osmanlıspor kuvvetlendi!

Osmanlıspor kuvvetlendi!

Osmanlıspor kamp çalışmalarını hollanda'da sürdürüyor

İkinci etap kamp çalışmalarını Hollanda’da sürdüren Osmanlıspor, yeni sezon hazırlıklarını günde çift antrenmanla devam ettiriyor.

Önceki gün Yunanistan Süper Lig ekiplerinden Veria FC takımıyla hazırlık maçı oynayan Başkent ekibi, bugünkü çalışmalarını yaptığı çift antrenmanla sürdürdü. Günün ilk antrenmanına fitnes salonunda kuvvet çalışmasıyla başlayan mor-sarılılar, havuza girdi ve ardından masaj yaptırarak yorgunluk attı.
Akşam antrenmanına tecrübeli teknik adam Mustafa Reşit Akçay yönetiminde çıkan Başkent ekibi başarılı teknik adamın motivasyon konuşmasının ardından ısınma ve koordinasyon çalışması yaptı. Daha sonra dar alanda çeşitli pas organizasyonları deneyen oyuncuları zaman zaman teknik direktör Akçay uyarmayı ihmal etmedi. 1,5 saat süren çalışmalara Marek Sapara ve genç oyunculardan Mahmut Akan katılmazken bu oyuncular takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı.

KALEYE YENİ ADAY
Diğer yandan antrenman bitiminde ise takımın başarılı oyuncularından Erdal Kılıçaslan’ın şut çalışmasında malzemecilerinden Sercan Demir’in kaleye geçmesi ve birbiri ardına önemli kurtarışlar yapması antrenman sahasında renkli görüntüler oluşturdu.

TERCÜMANA KUTLAMA

Güne çift antrenman sığdıran mor-sarılı oyuncular, akşam yemeğinden sonra ise takımın tercümanlarından Bora Aydınay’ın doğum gününü kutladı. 38 yaşına giren Aydınay, kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfledikten sonra takım kaptanı Ahmet Şahin’in elinden pastasından yedi ve daha sonra teknik ekip, oyuncular ve personelin kutlamalarını kabul etti.
Başkent ekibi yeni sezon hazırlıklarını yarın sabah ve akşam yapacağı çift antrenmanla devam ettirecek.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın