Tenis'te Başarı Grafiği Yükseliyor

Tenis'te Başarı Grafiği Yükseliyor

 
Selçuklu Belediyesi Tenis takımı sporcuları katıldıkları turnuvalarda başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Samsun da düzenlenen turnuvada sporcular elde ettikleri sonuçlarla sevindirdi.
 
Samsun tenis kulübü tarafından geçtiğimiz hafta sonu tenis turnuvası düzenlendi. Turnuvaya çok sayıda kulüpten farklı kategorilerde 106 sporcu katıldı. Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Tenis takımının da yer aldığı turnuvada başarılı sonuçlar alan genç sporcular elde ettikleri sonuçlarla alkış topladı.

Samsun 14 yaş hafta sonu turnuvasında Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Emin Haktan Sağbaş, 2. gurupta tüm maçlarını kazanarak finale çıktı ve turnuvayı ikinci sırada tamamladı. Aynı turnuvada 3. gurupta Ayşegül Ecem Mıhoğlu, guruptaki tüm maçlarını kazanarak finale çıkarken final maçını da alarak şampiyon olmayı başardı.

Ayrıca Zonguldak'ta düzenlenen ve 116 sporcunun katıldığı 14 yaş turnuvasında 11 yaşında olmasına rağmen sporcumuz Defne Obuz, yer aldığı 3. gurupta tüm maçlarını kazanarak finale kaldı. Finalde eşleştiği rakibini de geçmeyi başaran yetenekli sporcu final maçını da kazanarak şampiyon oldu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın