“Engelliler Haftası” etkinlikleri

“Engelliler Haftası” etkinlikleri

“Konya Engelliler Gücü Spor Kulübü” ile ilimizde sosyal yardım amaçlı faaliyet gösteren “Bir İyilikte Sen Yap Derneği” nce “Engelliler Haftası” etkinlikleri çerçevesinde ortaklaşa olarak düzenlenen tekerlekli sandalye için mavi kapak toplama organizasyonuna “Konya Lisesi” nden katılan ve en çok kapağı toplayan 5 öğrenciye düzenlenen törenle forma hediye edildi.
Törene “Konya Engelliler Gücü Spor Kulübü” Başkanı İzzet Soydabircan, antrenör Fahri Ardıç ve sporcular, “Bir İyilikte Sen Yap Derneği” Başkanı Erol Önyel ve yöneticiler ile okul müdürü Zübeyir Yavuz ile öğrenciler katıldı.
Katılımcılar yaptıkları kısa konuşmalar ile sosyal sorumluluk çalışmaları çerçevesinde engelliler ile ilgili farkındalık oluşturmak, engelli-engelsiz kaynaşması ile engelli sporları ile ilgili görüşlerini paylaştı.


Atiker A.Ş. ile dostluk maçı ve söyleşi.
Öte yandan Konya Engelliler Gücü Spor Kulübünden yapılan açıklamada Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde ana sponsor Atiker A.Ş. ile 19/05/2017 Cuma günü 19:30 da Selçuklu Belediyesi sentetik sahada bir gösteri ve dostluk maçı yapılacağı bildirildi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın