Atiker Konyaspor yönetimi Şehitlerimiz için Mevlana Meydanı’ndaydı

Atiker Konyaspor yönetimi Şehitlerimiz için Mevlana Meydanı’ndaydı

Atiker Konyaspor yönetimi ve taraftarlar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Mevlana Meydanı’nda organize edilen aziz şehitlerimizi anma programına katıldı.

Konya Valiliği’nin tertip ettiği anma programları çerçevesinde Atiker Konyaspor saat: 19:30’da Zafer’deki eski kulüp binasının önünde toplandı.

Başkan Ahmet Şan, ikinci başkan Fatih Yılmaz, başkan yardımcıları Ali Kaya, Ahmet Baydar, yönetim kurulu üyeleri Hakan Salim Çağlayan, Mustafa Okçu, Ercan Yılmaz ve Zekeriya Coşar taraftarlarla birlikte Mevlana Meydanı’na yürüdü. 

İkinci başkan Fatih Yılmaz yürüyüş öncesi büyük Konyaspor taraftarına kulüp adına bir teşekkür konuşması yaptı. Kortej daha sonra bir günlük demokrasi nöbeti için Mevlana Meydanı’ndaki yerini aldı. 

Başkan Ahmet Şan yürüyüşe milli takım formasıyla katılırken elindeki Ay yıldızlı Türk Bayrağı’mızı programın sonuna kadar bırakmadı.

Gecenin geç saatlerine kadar meydanda milletimizle birlikte nöbet tutan Atiker Konyaspor başkanı ve yönetim kurulu üyeleri hain kalkışmanın hemen ardından meydanlara inen ilk spor camiası olmanın gururuyla, kendilerine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarımızı selamladılar.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın