Hocam kararın ne ?


15.03.2017 10:19

Aykut hocam bir karar vermek, o kadar yazılana, çizilene karşılık olarak çıkıp da bir açıklama yapmak bu kadarda zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

Kimse kusura bakmayacak. Kim olursa olsun fark etmez, hiç kimse Konyaspor’un üstünde değildir.

Biran evvel kararını ver ki hocam, yönetim de vereceğin karara dayanarak önüne daha sağlıklı bakabilsin. Beklemek takıma fazlası ile zarar verecektir vermektedir.

Doğrusu bu takım sizinle özellikle de geçen sezon hayal edemeyeceği bir başarı elde etmiştir. Tarihinde ilk defa hem ligi 3.sırada bitirmiştir hem de akabinde ilk defa Avrupa kupalarında oynamaya sizin önder ve komutanlığınızda hak kazanmıştır. Size ne kadar teşekkür etsek az biliyorum. Ama şu da unutulmamalıdır ki siz de Konyaspor sayesinde bu muhteşem taraftar sayesinde Aykut Kocaman oldunuz. Bu da unutulmamalıdır.Yani her şey karşılıklı olmuştur.

Hocam bu taraftar, bu şehir kısacası futbol sevgisi olan herkes sizi çok seviyor. Ama sizde bize hak vermelisiniz diye düşünüyorum. Biran evvel kararınızı yönetime tüm kamuoyuna bildirmelisiniz. Yönetim zaten size sözleşme uzatma konusunda gerekenleri yapmıştır. Siz de buna en kısa zamanda bir cevap vermek zorundasınız.Hocam kararınızı bekliyoruz. İnşallah kalırsınız. Biz tüm kamuoyu dediğim gibi sizi çok seviyoruz. İnanın hocam Konya sizin içinde bir nimet.Başka yerde bu sevgi saygıyı da bulacağınızı hiç düşünemiyorum.Artık takdir sizin hocam.Son kararı da verecek sizsiniz inşallah hayırlı bir karar verirsiniz. 

Bu hafta evimizde oynadığımız İstanbul Başakşehir maçına gelecek olursak takımımız bana göre sezonun en kötü futbolunu oynamıştır. Kazanma adına geriye düştüğümüzde maçı çevirme noktasında hiçbir hamle yapamamıştır.

Bu maçı tam anlamıyla çok dikkatli izledim. Futbolcularımıza tek tek baktım, inanın içlerinde sahaya yakışan şu adamında emeğine yazık oluyor diyebileceğim bir tane futbolcu kardeşimizin olmadığını gördüm.Özellikle Mehmet Uslu, kimse kusura bakmasın burası süperlig. Bu adam yemin olsun PTT bile değil 2.lig topçusundan başka bir şey olamaz. Adam toptan kaçıyor kendisine top gelmesin diye adeta mücadele veriyor. Maç öncesi o güzelim taraftarlarımız Mehmet’i bağırlarına bastılar ona moral olsun diye MEHMET USLU tezahüratları yaptılar adam ise dönüp de o güzelim taraftara el hareketi ile bile olsa bir cevap, karşılık vermemiştir. Bu ve buna benzer adamlar bizim takımımızda asla olmamalıdırlar.

Yönetim kurulumuzun yapacağı olağan kurulda inşallah takımımız adına çıkacak yeni kararlar ile daha güzel günlere tekrar kavuşacağımızı düşünüyorum.Ahmet Şan başkanlığında devam edecek yönetim listesinde zannedersem 20 olan sayı 15’e düşürülecektir.Mutlaka ve mutlaka en önemlisi de bu olsa gerek. Futbolu çok iyi bilen futbol piyasasında isim yapmış yeni yöneticiler bulunup yönetime kazandırılırsa çok yerinde olacaktır.Örnek: Hasan DAĞLI..

Bu sezon takımımızdan çok şey beklememek lazım diye düşünüyorum. Kalan 10 maçımızdan özellikle evimizde kendimizin rakibi olan takımlardan mutlaka 3 puan almamız gerekiyor. Bu da bizi sezon içinde Aykut hocamızın da dediği üzere 50,51 puanlara taşıyacaktır.Geçen sezon tarihimizde hiç yaşamadığımız rekorlar ve başarılar elde eden takımımızdan bu sezonda aynısını veya üstünü beklemek gibi bir lüksümüz olamaz, olmamalıdır.Hatırlarsanız 3 sezon önce Karabükspor Avrupaya gitti döndü o sezon bir alt lige PTT’ye düşmüştür.

Yazımı sonlandırırken şuan dediğim gibi öncelikli yapılması gereken Aykut hocamız çıkıp takımdaki geleceği ile net bir cevap vermek zorundadır.Kamuoyu yoksa ilerleyen zamanlarda özellikle bazı kendini bilmezler bu gidişle hem takıma zarar verecekler. Hem de olmaması gereken olaylara sebep olacaklardır.Büyük Konyaspor taraftarı siz her şeyin en iyisine layıksınız.Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.Kalın sağlıcakla.

[email protected]                                                                                                                                           
  Yorumlar
 1. Hocam kararın ne ?
  yok ya 15.03.17 14:37

  recep kardeşim bizim hayallerimize aykut kocaman birkaç beden küçük gelir.biz eğer dinamiklerimizi hayata geçirir hedefe kilitlenirsek şampiyon olup avrupada başarılı maçlar oynarız 3. lüklere sevinmek züğürt tesellisidir.ALLAH aşkına yolu açık olsun bizi zirvelere taşıyacak gerçekten inanmışlar gelsin bu filmin devamı daha var..

 2. Hocam kararın ne ?
  Albayrak 30.03.17 15:46

  Mehmet Uslu ele cevap verdi Ben de maçtaydım Lütfen haksızlık yapmayın Ayrıca takımdan daha kötü değildi

 3. Hocam kararın ne ?
  Neden karşılık versin 16.04.17 04:59

  Sezon boyunca Mehmet Uslu yu yerden yere vurun ondan sonrada yalandan yağcılık yapın.Aferin Mehmet Uslu ya gerekli tepkisini vermiş.Mehmet Uslu nun yalandan göstermelik sevgiye ihtiyacı yok.Bilin istedim sadece..

Yorum Yapın

Diğer Yazılar