Teşekkürler Aykut hocam...


09.06.2017 10:47

Yazıma başlamadan önce özellikle şu mübarek Ramazan ayında tarihine yeni bir ilk katan, yeni bir rekor daha kıran ve bize de olmadık büyük sevinç yaşatan Türkiye kupası şampiyonu Atiker Konyasporumuza, oyuncularımıza, büyük taraftarımıza, çok değerli başkanımıza, yönetim kurulunda bulunan yöneticilerimize ve unutamayacağımız Kocaman gururumuz olan Aykut hocamıza bir de kısmen de olsa destek veren, yanımızda olan Eskişehirspor taraftarlarına çok ama çok teşekkür ederiz.Hepinizden Allah razı olsun.

Başlığımdan da anlaşılacağı üzere kendisine o kadar çok alışmıştıkki gidişi bizi fazlası ile üzmüştür.Ama ona ne kızabiliyoruz nede olumsuz bir yorum yapabiliyoruz.Bize yaşattığı o kadar güzel rekorlar ve duygular oldu ki kendisine sadece teşekkür ediyoruz ve bundan sonraki teknik direktörlük kariyerinde başarılar diliyoruz.

Türkiye kupası bizi o kadar çok mutlu etti ki, bu başarıyı kelimelerle anlatmak mümkün değil.Şehir bu kupanın alınması için her şeyi fazlası ile yaptı."Bu kupa Konya’ya gelecek" dedik ve getirdik.Öncesinde herkes üzerine düşeni fazlası ile yerine getirdi.Takımın kalacağı otele varana kadar büyük uğraşların verildiğinin birebir şahidiyim.Eskişehir'in en güzel rahat oteli sayın başkan yardımcımız Ali Kaya’nın büyük uğraşları sonucu önce Başakşehir'e verilen otel daha sonra ise tamamı Konyaspor tarafına kapatılmıştır.Şahsım oteli de gördü. Hakikaten bir futbol takımının kafa dinleyebileceği, rahat edebileceği bir oteldi.Maça saatler kala takımımız otelden ayrılırken tüm otel çalışanları takımımızı çok güzel bir şekilde uğurlamış, otobüsün arkasından su bile dökmüşlerdir.Orada inandım ve dedim ki "bu kupa Konya’ya gelecektir".
Büyük Konyaspor taraftarı ! Bizim Aykut hocayı unutmamız, onun bize yaşattıklarını unutmamız mümkün müdür?.O hem takımı hayal bile edemeyeceği noktalara taşımıştır, Hem de kulübü maddi anlamda çok rahatlatmıştır.

Artık Aykut hocamızı kalbimize gömeceğiz ve yeni hocamızın başarılı olması adına çok dua edeceğiz. Hem de her zamankinden daha fazla desteğimizi sürdüreceğiz.Konyaspor’da çalışmak her hocaya nasip olmaz.Konyaspor'da başarılı olmak, akıllı futbol oynatmak iyi bir takım oluşturmak, yeni rekorlar kırmak çok zor değil diye düşünüyorum.Sebebini soracak olursanız; buraya gelen hocanın işinin yarısından fazlasını zaten büyük Konyaspor taraftarı yapıyor.Böyle bir taraftarı olan takımı başarısız yapmak daha zor diyorum.

Yeni sezona başlamadan önce bu yıl çok hızlı bir şekilde takımdan gönderilecek ve transfer edilecek futbolcuların biran evvel netleşmesi gerekmektedir.Özellikle 5 veya 6 tane direk takımın 11’inde oynayacak kaliteli transferler yapılmalıdır.Transferde geç kalınmamalı ve olabilecek sıkıntılardan takımımız uzak tutulmalıdır.Nedenine gelecek olursak; bu sezon düşen takımların 3’de ilk yarıda kaybettikleri puanlardan dolayı düşmüştür.Diyeceğim şu ki; sezona akılcı transferler ile başlarsak her şeyin güzel olma ihtimali daha fazladır.

Son olarak bizim için artık değeri çok ama çok fazla olan adam gibi adam Aykut Kocaman hocamıza hazırlanan veda töreni ile de büyük bir organizasyon yapan tüm yönetimimize ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum.İnaniyorum ki her şey daha güzel olacak.Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.Kalın sağlıcakla…

    Yorumlar
  1. Teşekkürler Aykut hocam...
    Helal olsun 18.06.17 23:28

    Helal olsun Recep agam çok güzel ozetlemissin , söylediklerinin her harfine katılıyorum

Yorum Yapın

Diğer Yazılar