SU AKA AKA YOLUNU BULUR...


04.10.2017 12:05
Sevgili Konyaspor sevdalıları, çok değerli okuyucu kardeşlerim !

7.hafta sonunda takımımız Malatyaspor ile deplasmanda oynadığı maçta bu sezon ilk defa Mustafa Reşit Akçay ile bir maçta berabere kalarak haftayı 14.sırada 7 puan ile tamamlamıştır.

Her geçen hafta üzerine koyarak daha iyi futbol oynamaya çalışan Konyaspor takımı ilerisi için de ümit vermeye başlamıştır.

Hem Avrupa’da hem de ligde birbirinden zorlu maçlar oynayan takımımız bana göre başarılı olmuştur.

Geçen sezona gidersek, takımımız aynı şekilde hem ligde hem de Avrupa’da mücadele ettiğini düşünecek olursak geçen yılda 7.haftanın sonunda Aykut Kocaman yönetiminde bu sezonun 3 puan fazlası ile 10 puan ile 7.sırada yer almıştır.

Ben yürekten inanıyorum sizlerin de inandığına adım gibi eminim ki, Milli aradan sonra Konyaspor’umuz 8.hafta karşılaşmasında evinde seyircisiz oynayacağı, bu sezon nâmağlup olan lider Galatasarayı, iyi ve mücadeleci futbol ile yeneceğimizi düşünüyorum.

Takımda bence taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başlamıştır.Ali Çamdalı’nın da takıma katılması ile bundan sonra Mustafa Reşit hocanın işi daha da kolaylaşacaktır.

Konyaspor’da Aykut hocadan sonra hem yönetimsel anlamda hem de hoca anlamda yeni bir sayfa açılmıştır.

Konyaspor’un menfaatleri göz önünde bulundurularak takım içinde bazı isimlerle yollar ayrılmıştır.Fatih Yılmaz artık Konyaspor’un başkanıdır.Takıma kim zarar veriyor ise o kişinin de kellesini almak takımın huzur ve refahını da korumak Fatih Yılmaz başkanlığında ve yönetiminde olacaktır.

Avrupa’da da gittiği yere kadar gidecek, bir üst tur olur veya olmaz hiç önemli değil, önemli olan her zaman ligde başarılı olmasıdır.Ligde başarılı olursanız Avrupa her sene olabilir.

Sezon başında yaptığımız 15 transferden hiç görmediğimiz az gördüğümüz tam anlamıyla izleyemediğimiz takıma daha alışamayan genç isimlerin de ilerleyen zamanlarda bunların da takıma katılması ile daha iyi bir Konyaspor izleyeceğimizi düşünüyorum.
    Yorumlar
  1. SU AKA AKA YOLUNU BULUR...
    Şimdi daha iyi 05.10.17 09:33

    Defans güvenliğine önem veren Konyaspor Malatya maçında bence daha başarılıydı.Ofans futbolda iyi sayılırız. Lütfen defans oyununa da önem verelim

Yorum Yapın

Diğer Yazılar