Zorlu süreç...


26.10.2017 12:09

 

9.hafta mücadelesinde takımımız Kayseri deplasmanında oynadığı maçta ev sahibi takıma saha ve seyircisi önünde 2-1 mağlup olmuştur.

Konyaspor yönetimi artık bir şeylerin yapılması gerektiğinin farkına vararak acilen yönetim kurulu üyelerini gece toplama kararı almışlardır.

Gece acilen toplanan yönetim hızlı bir şekilde kötü gidişatın faturasını Mustafa Reşit Akçay hocaya keserek görevine son vermiştir.Peki hocayı göndererek yaraya müdahalemi edilmiştir bir an önce iyileşmesi için, yoksa şimdilik idare eder denerek geçici bir önlem mi alınmıştır ?! Benim şahsi kanaatimce en önemli olanda budur diye düşünüyorum.

Şayet geçici bir pansuman yapıldı ise ve ilerleyen haftalarda yara tekrar kanamaya başlar ise işte o zaman bu takımı kimse kurtaramaz ve maddi manevi olan Konyaspor’a olur.

Sezon başından beri başımıza gelmeyen kalmadı.

Nerden aldık şu süper kupayı, keşke almaz olaydık. Ne geldi ise başımıza o kupayı aldıktan sonra gelmiştir. 5 maçlık seyircisiz oynama cezası, ardından Ahmet şanın malum olayı, yapılan transferler hakeza ortada kim aldı niye aldı bu adamları hiç mi göz nizam yok be kardeşim. Tamamen paralar sokağa atılmıştır Konyaspor’un paraları.

YAZIK ! KOCAMAN YAZIK…

Şimdi yeni hoca gelecek masraf. Ayrıca yeni gelecek hoca ikinci yarı. Neresinden bakarsanız bakın en az 5 tane transfer yaptıracak masraf parası olan takım belki de sezon sonu tekrar 20 trilyon borcu olan takım haline gelecektir.Yine iddia ediyorum şu durumda bu takıma getirilebilecek tek hoca var oda üstüne basarak söylemek istiyorum Sergen Yalçın’dır. Tamam katılıyorum bende çok aman aman sevmem ama bu takıma hava verebilecek bu takımı ayağa kaldırabilecek tek adamdır SERGEN. Belki sezonu tamamlayamaz ama şuan için en iyi ismin Sergen olduğunu düşünüyorum.

Sonuçta Sergen Türkiyenin en iyi orta saha futbol oynamış marka bir isimdir Sergen.

Derken sizlerinde malumu üzerine kimsenin aklında gündemde olmayan bir isim ile karşılaştık. Efsana hocamız Aykut Kocamanın yardımcısı Ömeroviç. Bilmiyorum ama bu isim sonradan bana da çok sıcak geldi. İnşallah olur diye düşünmeye başlamıştım. Bu ismin olması adına sevgili abim Ali KAYA’nın da çok uğraştığını da biliyorum.Çarşamba akşamı Ömeroviçin olmayacağı ama Aykut hoca ama Aziz başkan bu Transferi engellediler.

Kamuoyuda ha bire yazıyordu yok Hikmet Karaman, Sergen Yalçın, Mustafa Denizli ve birilerini ha bire gündemde tutuyorlardı. Yönetim kurulumuz apar topar Ankara’ya giderek Mehmet ÖZDİLEK ile uzun görüşmeler sonucunda anlaşmaya vardılar.Artık Konyaspor’un yeni hocası “şifo” lakaplı Mehmet ÖZDİLEK olmuştur.İnşâAllah hayırlı olur da bizde Mehmet hocayı aynen Aykut hocada olduğu gibi hep omuzlarda taşırız.

Bu saatten sonra şu anda ligde 17. sırada olan takımımıza hep destek tam destek olma zamanıdır. Büyük Konyaspor taraftarı gene üstüne düşen ne ise fazlası ile yapacağına, takımının menfaatleri doğrultusunda hep yanlarında olacaklarına adım gibi eminim.

Bu şehir bizim, bu takım bizim. İsimler hep gelip geçicidir. Asıl olan gerçek Konyaspor’dur.

İyi günlerin çok yakın olduğunu düşünüyorum. Tüm Konyaspor’lu taraftar kardeşlerimi çok seviyorum. Bu takımın en büyük sigortası sizlersiniz.

Hepinizi Allaha emanet ediyorum. Kalın sağlıcakla…

[email protected]

    Yorumlar
Yorum Yapın

Diğer Yazılar