Bu takım asla düşmeyecektir ?


05.04.2018 10:44

Büyük Konyaspor’un onurlu taraftarı ! Evet doğru, çok kötü durumdayız. Fikstürdeki yerimize baktığımızda içimiz yanıyor.

Yalnız Pazar günü sahamızda oynayacağımız ligin güçlü adaylarından Sivasspor maçını ne pahasına olursa olsun alacağız. Hatta gerekirse buna herkes mecbur; topçusu, yönetimi… Kalan 7 maçın tamamını alacağız. Ahhhhh Ahhhh ! Yine en büyük suçlu yönetimdir. Mustafa Reşit Akçay’dan sonra Mehmet Özdilek değil de Sergen hoca gelmiş olsa idi şimdi bu durumlarda asla olmayacaktık.

Birkere Sergen hocada kim ne derse desin hoca tipi var. Saha kenarında duruşu ve yaptığı hamleler ile bu açıkça görülmektedir.

Sergen hoca geldikten sonra oynadığımız 3 maç ve alınan 4 puan vardır. Sadece deplasmanda belki de kazanabileceğimiz maçta şansız bir şekilde şampiyon adayı Galatasaraya mağlup olduk.

“Takıma ruh gelmiş, özgüven gelmiş, daha yıkılmadık ayaktayız” diyen bir takım ve “biz bu ligde kalacağız” diyen bir futbolcular topluluğunu izlediğimizi düşünmek istiyorum.

Bu Sergen bu takımı tekrar düştüğü yerden ayağa kaldıracaktır. Buna yürekten inanıyorum. Bu takım kesinlikle bu ligde kalacaktır.Tek gerçek budur.

Bu takım düşemez, düşmeyecek. Ne gerekiyorsa herkes üstüne düşen ne ise yapacak, yapacağız. Bu kadroya sahip bir takım düşerse KONYA düşer çok yazık olur. O yüzden her şey artık futbolcuların elindedir. Çıkacaklar adam gibi oynayacaklar. Kazandıkları onca para var. Bu paraların hakkını verecekler, bu takımı ligde tutacaklardır.

Hep diyorum biz bu ligde oynayan takımların içinde en iyi, en vefalı, en centilmen taraftar grubuna sahibiz. Bu güzelim insanları kimsenin üzmeye hakkı yoktur.

“Peki nasıl olacakta bu takım bu ligde kalacak” diye soracak olursanız bu hesapları inanan taraftarlarımızın hepsi doğru bir şekilde yapmaktadırlar.

Çok basit. Evimizde oynayacağımız 3 tane final maçı var.

Sivas, Kasımpaşa ve Göztepe… Bu maçların üçünü de alabilir miyiz ?! Kesinlikle EVET.

Deplasmanda da 4 maçımız kalıyor oynamadığımız. Bunlarda sırası ile Antalya, Bursa, Karabük ve son hafta Fenerbaçe maçı ile Allah’ın izni ile bu takım adım gibi eminim rahat 6 puan çıkartabilir. Yani 15 puan alır isek biz 40 puan ile en kötü 15. olarak bu ligde kalabiliriz. Haydi KONYA ! Pazar günü kaşkolunu alan herkesi takımımızı desteklemeye stada davet ediyorum. Kalın sağlıcakla…

  Yorumlar
 1. Bu takım asla düşmeyecektir ?
  Batuhan 15.04.18 23:04

  Bu takım KESİNLİKLE DÜŞECEKTİR !!! bakın görün

 2. Bu takım asla düşmeyecektir ?
  38 puan yeter 07.04.18 23:42

  3 içsaha galibiyeti Karabükspor galibiyeti Antalya beraberliği eder 25+1338 yeterlidir. Her maçı kazanırız demek baskı oluşturur.

Yorum Yapın

Diğer Yazılar